Norgren QM/192040/00. Service kits for RA/192000
€64.42
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-QM/192040/00
Manufacturer Nr.
QM/192040/00
Service kits for RA/192000
Frequently Bought Together
-
This Item:
€64.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 0655295000000000 Formstueck
€44.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren RM/P9951/345 KOLBENSTANGE
€1,897.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 40 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010991 |
| Classification - HS Code | 84849000 |
| Classification - HTS Code | 8484900000 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251515 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Length | 2 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | QM/192040/00 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84849000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



