Norgren M/P1501/109. Nut style N2
€5.75
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P1501/109
Manufacturer Nr.
M/P1501/109
Nut style N2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 1111540 Ersatzsort. 4507119
€215.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SPWG/Q5925/29/1100 Seil Komplett 8
€401.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 20 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010901 |
| Classification - HS Code | 73181699 |
| Classification - HTS Code | 7318160090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251500 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Length | 1.5 mm |
| Weight | 0.002 kg |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P1501/109 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73181692 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


