Norgren QM/92080/00. Service kits for RM/92000
€215.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-QM/92080/00
Manufacturer Nr.
QM/92080/00
Service kits for RM/92000
Frequently Bought Together
-
This Item:
€215.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren M/P22791 HEBEL M/805/107/187
€82.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 53822-01 REPARATURSATZ
€332.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 80 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010991 |
| Classification - HS Code | 84849000 |
| Classification - HTS Code | 8484900000 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251515 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Length | 2 mm |
| Weight | 0.016 kg |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | QM/92080/00 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84849000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



