Norgren R73G-KITR. Service kit R73G
€92.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-R73G-KITR
Manufacturer Nr.
R73G-KITR
Service kit R73G
Frequently Bought Together
-
This Item:
€92.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren CM/P19968B/3200 KOLBENSTANGE
€6,909.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SPC/980168B/0/25 Einsatz
€199.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84819000 |
| Classification - HTS Code | 8481900020 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 40141616 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 0.1 mm |
| Dimensions - Length | 154 mm |
| Dimensions - Width | 115 mm |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | R73G-KITR |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84219910 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


