Norgren L74M-KIT. Service kit L74M
€114.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-L74M-KIT
Manufacturer Nr.
L74M-KIT
Service kit L74M
Frequently Bought Together
-
This Item:
€114.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren M/P19567/1630 Dicht- U Abdeckband
€130.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 1100564 Ersatzs.Lczm,Lezm 63
€379.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Lubricator Fog Type | Micro fog |
|---|---|
| Certification - REACH | Available |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84819000 |
| Classification - HTS Code | 8481900020 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 40141616 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 0.5 mm |
| Dimensions - Length | 10 mm |
| Dimensions - Width | 2 mm |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | L74M-KIT |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84219910 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


