Norgren R68G-KITR. Service kit R68G
€145.44
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-R68G-KITR
Manufacturer Nr.
R68G-KITR
Service kit R68G
Frequently Bought Together
-
This Item:
€145.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SPWG/Q5930/29/1400 Seil Kpl. 8
€420.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren SPWG/Q18064B/00 Dichtungssatz
€220.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - ATEX | Yes |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84819000 |
| Classification - HTS Code | 8481900020 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 40141616 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 221 mm |
| Dimensions - Width | 115 mm |
| Weight | 0.08 kg |
| Series | Olympian Plus |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | R68G-KITR |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


