Norgren PA2-0314025C. Nylon tubing
€137.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0314025C
Manufacturer Nr.
PA2-0314025C
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€137.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 602213188EX
€67.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 182251048 GE-V KPL. 10-G1/2 KLEMMRING
€70.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Colour | Yellow |
| Length | 25 m |
| O/D Tube | 14 mm |
| I/D Tube | 11 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0314025C |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






