Norgren PA2-0206100. Nylon tubing
€126.65
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0206100
Manufacturer Nr.
PA2-0206100
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€126.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 16A511818. BSP and Hose Fittings
€20.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 95433110 WE-VERBINDUNG
€47.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Standard | DIN 74324 |
| Colour | Green |
| Length | 100 m |
| O/D Tube | 6 mm |
| I/D Tube | 4 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0206100 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









