Norgren PA2-0308100. Nylon tubing
€190.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0308100
Manufacturer Nr.
PA2-0308100
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€190.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 430511038 Ws-Vs-Körper 10-3/8A Klemmring
€16.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren PA2-0512100. Nylon tubing
€423.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Standard | DIN 74324 |
| Colour | Yellow |
| Length | 100 m |
| O/D Tube | 8 mm |
| I/D Tube | 6 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0308100 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





