Norgren PA2-0712025C. Nylon tubing
€109.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0712025C
Manufacturer Nr.
PA2-0712025C
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€109.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren PA2-0104100. Nylon tubing
€86.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren PU311200438 Pu Ifr 4M-R3/8-12mm
€100.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Standard | DIN 74324 |
| Colour | Black |
| Length | 25 m |
| O/D Tube | 12 mm |
| I/D Tube | 9 mm |
| Minimum Bend Radius | 60 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0712025C |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






