Norgren 4224-50. 'Universal' Bracket
€24.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4224-50
Manufacturer Nr.
4224-50
'Universal' Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren F72G-2GN-AW3. Excelon general purpose filter, G1/4, automatic drain, 40µm filter element
€215.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B72G-2GK-QD3-RFN F-Regler 40My 0,3-4 G1/4
€181.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Materials - Body | Metal |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84879090 |
| Classification - HTS Code | 8487900000 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 48 mm |
| Dimensions - Length | 60 mm |
| Dimensions - Width | 51 mm |
| Weight | 0.059 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4224-50 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73269098 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought










