Norgren 4216-52. Porting Block - Excelon 72 Series, Connection G1/4"
€47.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4216-52
Manufacturer Nr.
4216-52
Porting Block - Excelon 72 Series, Connection G1/4"
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren P74F-4GA-NNN 3/3-W-Anfahrv Druck G1/2
€880.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren FRL72-236G W-Einheit 40My 0.3-10 G1/4
€488.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 76169990 |
| Classification - HTS Code | 7616999090 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 29 mm |
| Dimensions - Length | 36 mm |
| Dimensions - Width | 36 mm |
| Weight | 0.16 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4216-52 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 76169990 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought







