Aventics 0821300921 NL2-SOV-G014-SOP-PNE-DS
€137.46
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300921
Manufacturer Nr.
0821300921
NL2-SOV-G014-SOP-PNE-DS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€137.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Air preparation unit, 2-part, Series NL2-ACD 0821300430 NL2-ACD-G038-GAU-100-PNB-HO-05,00
€167.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Pressure regulator, Series NL2-RGS 0821302452 NL2-RGS-G038-GAU-MAN-060-SS
€71.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| SAP-Kurztext | NL2-SOV-G014-SOP-PNE-DS |
| Manufacturer Nr. | 0821300921 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.390000 |
| HS-Code | 84812090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









