Aventics R412007327 (AS3-ACT-G012-GAU-080-PBP-HO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie AS3-ACT
€214.67
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007327
Manufacturer Nr.
R412007327
Aventics R412007327 (AS3-ACT-G012-GAU-080-PBP-HO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie AS3-ACT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€214.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007300 (AS3-ACD-G038-GAU-080-PBP-AC-05) Wartungseinheit, 2-teilig, Serie AS3-ACD
€232.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3/2-directional valve, electrically operated, Series AS3-SOV R412007270 AS3-SOV-G012-110
€152.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Kondensatablass | halbautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 3500 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| Filterbehälter | Behälter PC mit Schutzkorb PA |
| Ölerbehälter | Behälter PC mit Schutzkorb PA |
| SAP-Kurztext | AS3-ACT-G012-GAU-080-PBP-HO-05.00-PBP-LA |
| Manufacturer Nr. | R412007327 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



.jpg?width=152&height=190&store=en&image-type=small_image)






