Norgren 18-025-003. 07 Series Neck Mounting Bracket
€10.94
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-18-025-003
Manufacturer Nr.
18-025-003
07 Series Neck Mounting Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren F68G-NND-MR3. Olympian Plus general purpose filter, without yoke, manual drain, 40µm filter element
€267.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 160101023 Mano. D.50 25Bar E Psi
€41.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84879090 |
| Classification - HTS Code | 8487900000 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 26 mm |
| Dimensions - Length | 63 mm |
| Dimensions - Width | 39 mm |
| Range | 07 |
| Series | 07 Series |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 18-025-003 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73269098 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






