Norgren QA/8200B/00. Service kits for PRA/802, RA/802, PRA/182, RA/182, or RA/8000
€389.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-QA/8200B/00
Manufacturer Nr.
QA/8200B/00
Service kits for PRA/802, RA/802, PRA/182, RA/182, or RA/8000
Frequently Bought Together
-
This Item:
€389.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren RM/P70359/800 KOLBENSTANGE
€3,955.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren QM/46080/M/13 KRAFTBRÜCKE B-SATZ
€1,630.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cylinder diameter | 200 mm |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51010991 |
| Classification - HS Code | 84849000 |
| Classification - HTS Code | 8484900000 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31251515 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Length | 2 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | QA/8200B/00 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84849000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




