Norgren B74G-KITM40R. Service kit B74G
€151.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-B74G-KITM40R
Manufacturer Nr.
B74G-KITM40R
Service kit B74G
Frequently Bought Together
-
This Item:
€151.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren RM/P19970B/250 Kstg 25X433
€1,230.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren M20X440-30X25-1.4104 ZSTG M20
€245.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Drain Type | Manual |
|---|---|
| Certification - REACH | Available |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84819000 |
| Classification - HTS Code | 8481900020 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 40141616 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 0.5 mm |
| Dimensions - Length | 10 mm |
| Dimensions - Width | 2 mm |
| Number of Cycles | 5000000 |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | B74G-KITM40R |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84219910 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



