Norgren PA2-0004100. Nylon tubing
€71.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0004100
Manufacturer Nr.
PA2-0004100
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€71.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren NORWELD0110050 Norweld 10/50 Rot
€713.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 232220018 Kupplung G1/8I
€22.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Colour | Natural |
| Length | 100 m |
| O/D Tube | 4 mm |
| I/D Tube | 2.5 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0004100 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






