Norgren 664811000000000. Electrical plug with cable gland
€20.37
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-664811000000000
Manufacturer Nr.
664811000000000
Electrical plug with cable gland
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren X418555M024 Ventil 24VAC 8,0VA
€1,735.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V62C523A-A2000 5/2-WV-Mono G3/8 Ohne Magnet
€141.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85366990 |
| Classification - HTS Code | 8536690010 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 40 mm |
| Dimensions - Length | 50 mm |
| Dimensions - Width | 30 mm |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 664811000000000 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85365019 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



