Aventics Blanking piece 1820220023 ISO2-5599-1
€11.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820220023
Manufacturer Nr.
1820220023
ISO2-5599-1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480762268 AV-AV05X9-PROFIBUSDP
€2,281.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480671552 TRB-DA-050-0686-0-2-2-1-1-1-BAS
€241.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -15 °C |
| Max. ambient temperature | 80 °C |
| Type | Blanking piece, ISO 2 |
| Standards | ISO 5599-1 |
| Version | ISO 2 |
| Accessory type | type F |
| Weight | 0.011 kg |
| Housing material | Aluminum |
| Seal material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | 1820220023 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.011000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





