Norgren M/P43316/23. Plug with Moulded Cable
€32.62
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P43316/23
Manufacturer Nr.
M/P43316/23
Plug with Moulded Cable
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren UM/22456/172/80/33N 5/2-WV-Mono Iso4 24Vdc 4W
€895.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V10012-D19. 15mm Plugs according to DIN 43650 Form C
€18.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Cable Length | 3 m |
|---|---|
| Certification - IP Rating | IP65 |
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85369095 |
| Classification - HTS Code | 8536900090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 30 mm |
| Dimensions - Width | 22 mm |
| Range | M/P43000 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P43316/23 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85444290 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought







