Norgren V10012-D19. 15mm Plugs according to DIN 43650 Form C
€18.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-V10012-D19
Manufacturer Nr.
V10012-D19
15mm Plugs according to DIN 43650 Form C
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V61R517A-A3000 5/2-Wegeventil
€231.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren M/P19134 ENDPLATTE LINKS DA
€64.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - IP Rating | IP65 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85444290 |
| Classification - HTS Code | 8544420000 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 27 mm |
| Dimensions - Length | 37 mm |
| Dimensions - Width | 16 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| Range | V100 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | V10012-D19 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85444290 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





