Norgren M/P24121/1. Spare 22mm Electrical Coil connector
€20.92
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P24121/1
Manufacturer Nr.
M/P24121/1
Robust design
High flow rate
Sub-base system for easy assembly
Core pneumatic product with best value for money
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren UM/22162/6123/60/23N VENTIL
€942.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren CQM/20152/T3/08 Grundplatte Kpl 3F
€404.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - IP Rating | IP65 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85369095 |
| Classification - HTS Code | 8536900090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 30 mm |
| Dimensions - Width | 22 mm |
| Range | VCB22 |
| Series | IMI Norgren Guardian |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P24121/1 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84812090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






