€19.94
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P24120/3
Manufacturer Nr.
M/P24120/3
Indicator Plug
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V10020-E05 Kabel 5M+D-Sub Stecker,Ip40
€299.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 0000000305311050 MAGNET-22 DIN/B 110VAC
€54.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - IP Rating | IP65 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85369095 |
| Classification - HTS Code | 8536900090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 30 mm |
| Dimensions - Width | 22 mm |
| Range | M/P24 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P24120/3 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





