€58.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
FES-1460087
Manufacturer Nr.
EAMF-A-L27-67A
Motor flange
Frequently Bought Together
-
This Item:
€58.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo 2799281. Parallel kit EAMM-U-110-D50-80G-120-S1
€1,046.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Festo 1561529. Seal-SET EADS-F-D32-57A
€80.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Mounting position | optional |
| LABS (PWIS) conformity | VDMA24364-B2-L |
| Storage temperature | -25 °C ... 60 °C |
| Relative air humidity | 0 - 95% |
| Ambient temperature | -10 °C ... 60 °C |
| Product weight | 279 g |
| Interface code, actuator | L27 |
| Interface code, motor in | 67A |
| Note on materials | RoHS-compliant |
| Manufacturer Nr. | EAMF-A-L27-67A |
|---|---|
| Manufacturer | Festo |
| GPSR manufacturer information | Festo Vertrieb GmbH&Co. KG, Festo Campus 1, DE-73734 Esslingen, festo.com |
| EAN | 4052568263423 |
| Weight | 0.280000 |
| HS-Code | 84839089 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought











