Aventics End plate right R412018350 AV03-ENDPLATE-NOR
€56.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412018350
Manufacturer Nr.
R412018350
AV03-ENDPLATE-NOR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€56.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480768766 AV-AESX2-AV05X24-CANOPEN
€8,232.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480727770 HF03-LG-10-11
€1,547.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Type | End plate |
| Delivery unit | 1 piece |
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Min. medium temperature | -10 °C |
| Max. medium temperature | 50 °C |
| Weight | 0.08 kg |
| Housing material | Aluminum |
| Screws material | Steel |
| Manufacturer Nr. | R412018350 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





