Aventics Accessories for actuating controls for AP/ST series control panel valves R412012753
€2.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412012753
Manufacturer Nr.
R412012753
Aventics R412012753 MUTTER
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480670599 TRB-DA-080-1050-0-2-2-1-1-1-BAS
€601.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480767145 AV-AESX3-ETHERCAT
€1,335.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Type | Mounting nut M22x1 |
| Min. ambient temperature | -30 °C |
| Max. ambient temperature | 70 °C |
| Weight | 0.007 kg |
| Manufacturer Nr. | R412012753 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.007000 |
| HS-Code | 39174000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought


