Aventics Block assembly kit, Series AS5-MBR-...-W04 R412009371 AS5-MBR-X000-W04
€7.68
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009371
Manufacturer Nr.
R412009371
AS5-MBR-X000-W04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7471317657 C12P-032-0600-21101MS11G00-MT4-000-0260
€403.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics Rodless cylinders, Series RTC-HD R480676546 RTC-DA-032-0540-HD-IBM00S00NLP000P0P0
€2,560.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Weight | 0.075 kg |
| Housing material | Polyamide |
| Seal material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | R412009371 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





