Aventics Mounting clip, Series AS5-MBR-...-W03 R412009370 AS5-MBR-X000-W03
€10.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009370
Manufacturer Nr.
R412009370
AS5-MBR-X000-W03
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480762536 HF04-8-40
€2,439.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480656857 MNI-DA-25-1100-D-31-01-1-00-030-00
€127.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Weight | 0.12 kg |
| Housing material | Polyamide |
| Seal material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | R412009370 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.120000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



