Aventics Mounting bracket, Series AS3-MBR-...-W02 R412007964 AS3-MBR-X000-W02
€10.28
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007964
Manufacturer Nr.
R412007964
AS3-MBR-X000-W02
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R413000300 CYLINDER COVER CPL. RTC-BV 40 R&L
€165.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7471323239 C12P-063-0300-21101MS11G33-MT4-000-0170
€585.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Weight | 0.13 kg |
| Housing material | Steel |
| Manufacturer Nr. | R412007964 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.130000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





