Aventics Mounting strip, Series EBS R412007595 AUFSTECKLEISTE FUER EBS-PT-05 BIS 25
€22.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007595
Manufacturer Nr.
R412007595
AUFSTECKLEISTE FUER EBS-PT-05 BIS 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€22.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R987205727 LSE 609 HIDROPNEUMATIKUS HENGE
€1,258.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480775975 AV-AESX2-AV05X7-PROFINETIO
€2,348.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | 0 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Delivery unit | 5 piece |
| Weight | 0.015 kg |
| Housing material | Polyoxymethylene |
| Manufacturer Nr. | R412007595 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.015000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



