Aventics Mounting clip, Series AS3-MBR-...-W03 R412007370 AS3-MBR-X000-W03
€8.68
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007370
Manufacturer Nr.
R412007370
AS3-MBR-X000-W03
Frequently Bought Together
-
This Item:
€8.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432016000 FILTER PRESSURE RE B28-04-DH00
€402.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480312213 AS2-ACC-G014
€472.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Weight | 0.055 kg |
| Housing material | Polyamide |
| Seal material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | R412007370 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




