Aventics Block assembly kit, Series AS2-MBR-...-W04 R412006371 AS2-MBR-X000-W04
€3.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412006371
Manufacturer Nr.
R412006371
AS2-MBR-X000-W04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480656695 RTC-DA-032-0304-BV-MBMF1S00BLP000P0P0
€563.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480665359 RTC-DA-040-0240-BV-IBMF1S00NLP000P0P0
€714.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Min. ambient temperature | -10 °C |
| Max. ambient temperature | 50 °C |
| Weight | 0.01 kg |
| Housing material | Polyamide |
| Seal material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | R412006371 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.010000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




