Aventics R412000623 (QR1-S-RV1-G018-DA06) Serie QR1-S Standard
€6.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412000623
Manufacturer Nr.
R412000623
Aventics R412000623 (QR1-S-RV1-G018-DA06) Serie QR1-S Standard
Aventics R412000623 (QR1-S-RV1-G018-DA06) Serie QR1-S Standard is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics QR1-S-RDR standard series R412005323 QR1-S-RDR-DA06-DA04
€3.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics QR1-S-RW6 standard series R412005195 QR1-S-RW6-G038-DA08
€28.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RV1-G018-DA06 |
| Manufacturer Nr. | R412000623 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.005400 |
| HS-Code | 73072980 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









