Aventics Collected exhaust, Series SI1 5790002202 LEFT G3/
€24.54
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5790002202
Manufacturer Nr.
5790002202
LEFT G3/
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480750618 AV-AV05X12-PROFINETIO
€2,765.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822065113 GPC-DA-040-0040-BV-BB
€674.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Working pressure min. | -0.95 bar |
| Working pressure max | 10 bar |
| Min. ambient temperature | -15 °C |
| Max. ambient temperature | 60 °C |
| Type | Output module left side G 3/8 |
| Manufacturer Nr. | 5790002202 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.038000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



