Aventics Air connection module 5790000092 MODUL
€5.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5790000092
Manufacturer Nr.
5790000092
MODUL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480066833 167-DA-100-0460-DM00-0000SCW0000-0000S0S
€677.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480610956 RTC-DA-025-0700-RR-MBM41S00BLP000P0P0
€697.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Working pressure min. | 0.5 bar |
| Working pressure max | 8 bar |
| Min. ambient temperature | -15 °C |
| Max. ambient temperature | 60 °C |
| Type | Air connection module |
| Delivery unit | 1 piece |
| Weight | 0.008 kg |
| Housing material | Polyamide |
| Manufacturer Nr. | 5790000092 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.008000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




