Aventics Mounting flange, Series LU3 1827001504 LU3-032-M1-A
€137.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1827001504
Manufacturer Nr.
1827001504
LU3-032-M1-A
Frequently Bought Together
-
This Item:
€137.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480676477 TRB-DA-063-0900-0-2-1-1-2-1-BAS
€508.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480196313 CCL-DA-080-1400-IS-0210040211AB00000-BAS
€606.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Piston Ø | 32 mm |
| Piston diameter | 32 mm |
| Min. medium temperature | -20 °C |
| Max. medium temperature | 80 °C |
| Min. ambient temperature | -20 °C |
| Max. ambient temperature | 80 °C |
| Weight | 0.235 kg |
| Housing | Nodular graphite iron |
| Manufacturer Nr. | 1827001504 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.235000 |
| HS-Code | 84129080 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



