Aventics 1825503069 M5
€19.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503069
Manufacturer Nr.
1825503069
M5
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480322703 AS3-ACC-G038
€226.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480625255 RTC-DA-025-0265-RI-MBMF1S00BLPRA3P0P0
€653.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Type | Base plate |
| Working pressure min. | 1 bar |
| Working pressure max | 10 bar |
| Min. ambient temperature | 0 °C |
| Max. ambient temperature | 80 °C |
| Medium | Compressed air |
| Weight | 0.076 kg |
| Material base plate | Aluminum |
| Sealing material | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Manufacturer Nr. | 1825503069 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Weight | 0.076000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



