Norgren 18-001-005. Ported Wall Bracket for 20AG- 11-204- 20AL- 11400
€13.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-18-001-005
Manufacturer Nr.
18-001-005
Ported Wall Bracket for 20AG- 11-204- 20AL- 11400
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 5570-04 Winkel G3/4-G1
€90.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B38-200-B2KA F-Regler 25My 0,25-7 Npt1/4
€378.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 73269098 |
| Classification - HTS Code | 7326909090 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 56 mm |
| Dimensions - Length | 83 mm |
| Dimensions - Width | 45 mm |
| Weight | 0.155 kg |
| Range | 11-204 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 18-001-005 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73269098 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought







