Norgren 18-026-987. Yoke Connector Kit - Olympian 68 Series
€13.46
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-18-026-987
Manufacturer Nr.
18-026-987
Yoke Connector Kit - Olympian 68 Series
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren F46-801-A0DA HL-DRUCKLUFTFILTER
€1,110.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B05-238-M1LA F-REGLER 5MY 0,3-8,5 NPT1/4
€529.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84811005 |
| Classification - HTS Code | 8481100040 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 13 mm |
| Dimensions - Length | 221 mm |
| Dimensions - Width | 115 mm |
| Series | Olympian Plus |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 18-026-987 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84811005 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





