Norgren 18-001-979. Wall Bracket
€57.42
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-18-001-979
Manufacturer Nr.
18-001-979
Wall Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€57.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren BL64-424 W-Einheit 40My 0,3-10 G1/2
€593.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 4355-50. Tamper Resistant Cover
€25.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Port Size | G1 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84811005 |
| Classification - HTS Code | 8481100040 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 24 mm |
| Dimensions - Length | 122 mm |
| Dimensions - Width | 125 mm |
| Weight | 0.475 kg |
| Series | Olympian Plus |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 18-001-979 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84811005 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought





