Norgren 74505-53. Olympian 64 End Connector Kit
€28.67
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-74505-53
Manufacturer Nr.
74505-53
Olympian 64 End Connector Kit
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren BPL64-201 W-Einheit 40My 0,3-10 G1/4
€597.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B38-200-B1FA F-Regler 5My 06-4 Npt1/4
€378.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84129080 |
| Classification - HTS Code | 8412900011 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 33 mm |
| Dimensions - Length | 59 mm |
| Dimensions - Width | 41 mm |
| Weight | 0.14 kg |
| Series | Olympian Plus |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 74505-53 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84129080 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




