Norgren 4461-50. Neck Mounting Bracket
€37.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4461-50
Manufacturer Nr.
4461-50
Neck Mounting Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€37.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren P64F-4GL-PFA Ventil 24Vdc 2,0W
€647.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren L68C-NNE-EUN. Olympian Plus oil fog lubricator, without yoke, closed bowl
€420.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84879090 |
| Classification - HTS Code | 8487900000 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 39 mm |
| Dimensions - Length | 70 mm |
| Dimensions - Width | 70 mm |
| Weight | 0.12 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4461-50 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73269098 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






