Norgren PA2-0210100. Nylon tubing
€375.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-PA2-0210100
Manufacturer Nr.
PA2-0210100
Nylon tubing
Frequently Bought Together
-
This Item:
€375.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 432252268. Compression Fittings, External Nut
€26.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren PA2-0504100. Nylon tubing
€77.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ... 80 °C |
| Standard | DIN 74324 |
| Colour | Green |
| Length | 100 m |
| O/D Tube | 10 mm |
| I/D Tube | 7.5 mm |
| Range | PA2 |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | PA2-0210100 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 39173200 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought









