Norgren 4255-51. Tamper Resistant Cover and Wire
€16.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4255-51
Manufacturer Nr.
4255-51
Tamper Resistant Cover and Wire
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B72G-2GK-ST2-RMN F-REGLER 25MY 0,3-10 G1/4
€182.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren C72S-D0114 Wartungseinheit Serie 72
€1,713.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84819000 |
| Classification - HTS Code | 8481900020 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 40141616 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 38 mm |
| Dimensions - Length | 71 mm |
| Dimensions - Width | 42 mm |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4255-51 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought



