Norgren 4316-52. Porting Block - Excelon 73/74 Series, Connection G1/4"
€37.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4316-52
Manufacturer Nr.
4316-52
Porting Block - Excelon 73/74 Series, Connection G1/4"
Frequently Bought Together
-
This Item:
€37.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren B72G-3GK-QT2-RMN F-REGLER 25 0,30-10,0
€150.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren F72C-2GD-AW0. Excelon oil removal filter, G1/4, automatic drain, 0.01µm filter element
€383.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84213925 |
| Classification - HTS Code | 8421399040 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 33 mm |
| Dimensions - Length | 51 mm |
| Dimensions - Width | 46 mm |
| Weight | 0.34 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4316-52 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 76169990 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






