Norgren 4214-52. Quikclamp and Wall Mounting Bracket
€34.91
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4214-52
Manufacturer Nr.
4214-52
Quikclamp and Wall Mounting Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren F39-100-M0MG Hl-Druckluftfilter
€107.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V07-200-NNMG D-Begrenzventil 10Bar G1/4
€45.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84879090 |
| Classification - HTS Code | 8487900000 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 15 mm |
| Dimensions - Length | 74 mm |
| Dimensions - Width | 58 mm |
| Weight | 0.18 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4214-52 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84879090 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






