€31.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-4424-50
Manufacturer Nr.
4424-50
'Universal' Bracket
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren T73B-4GA-P1N Absperrventil G1/2 2/2-Wege
€155.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren BL74-437G W-Einheit 40My 0.3-10 G1/2
€554.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - REACH | Available on request |
|---|---|
| Certification - RoHS Compliant | Available |
| Certification - WEEE | NonWEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 84879090 |
| Classification - HTS Code | 8487900000 |
| Classification - MIL Spec | Available on request |
| Classification - UNSPCS Code | 31162300 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 61 mm |
| Dimensions - Length | 67 mm |
| Dimensions - Width | 61 mm |
| Weight | 0.075 kg |
| Series | Excelon |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | 4424-50 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73269098 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




