Norgren CQM/22354/3/22. 24 345 Sub-base Form 'D' End Plates
€70.63
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-CQM/22354/3/22
Manufacturer Nr.
CQM/22354/3/22
For ISO valves sizes #1, #2, #3 and #4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€70.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren 2622100303002400 4/2-WV-BIST G1/8 24VDC
€505.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V61BCDDA-XA020 2X3/2-WV-No/NC G1/4 Druck
€144.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Medium | Compressed Air |
|---|---|
| Standard | ISO 5599-1 |
| Port Size | G1 |
| ISO Size | ISO #3 |
| Materials - Seals | Nitrile rubber |
| Certification - REACH | Available |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030701 |
| Classification - HS Code | 39174000 |
| Classification - HTS Code | 3917400019 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 27131600 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 30 mm |
| Dimensions - Length | 190 mm |
| Dimensions - Width | 58 mm |
| Range | CQM/22000 |
| Series | ISO Star |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | CQM/22354/3/22 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84819000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought






