Norgren M/P19117. Electrical plug with cable gland
€9.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
NRG-M/P19117
Manufacturer Nr.
M/P19117
Electrical plug with cable gland
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V60A413A-A214J 3/2-Wv-Nc G1/8 24VAC
€98.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Norgren V05Y486L-B333A 3/2 Ng Cnomo 2.0 Druckk. 24Vdc
€109.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Certification - IP Rating | IP65 |
|---|---|
| Certification - REACH | Available on request |
| Certification - RoHS Compliant | Available on request |
| Certification - WEEE | WEEE |
| Classification - eClass 11 | 51030791 |
| Classification - HS Code | 85369095 |
| Classification - HTS Code | 8536900090 |
| Classification - MIL Spec | Unavailable |
| Classification - UNSPCS Code | 39121402 |
| Classification - US ECCN | EAR99 |
| Dimensions - Height | 40 mm |
| Dimensions - Length | 50 mm |
| Dimensions - Width | 30 mm |
| Brand | Norgren |
| Manufacturer Nr. | M/P19117 |
|---|---|
| Manufacturer | Norgren |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85369010 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Customers Who Bought This Item Also Bought




